Tel:
Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd.
Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd.
Kalite yeniliği piyasayı kazanıyor, iyi niyet yönetimi geleceği atıyor.

Ana sayfa Haberler

Vinil yer döşemesinin popülerliğinin nedenleri

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Benimle paylaşılan profesyonellik ve nezaket mükemmeldi. Onlar hakkında yeterince olumlu şeyler söyleyemem. Tavsiye ederim!

—— Vinay

şirket Haberler
Vinil yer döşemesinin popülerliğinin nedenleri
hakkında en son şirket haberleri Vinil yer döşemesinin popülerliğinin nedenleri
Çin Orman Endüstrisi Birliği Derneği Başkanı Lu Bin'in bu yılki Dünya Döşeme Konferansı sahnesinde yer alan raporuna göre, 2018'de Çin'in yıllık döşeme üretimi ve satışı yaklaşık 89 milyon, ahşap ve bambu döşemeleri 500 milyon, SPC ve PVC yer döşemesi, yaklaşık 350 milyon adet olan 2007 yılında aynı döneme göre% 85 oranında artarak 350 milyon adet ihracat gerçekleştirmiştir. Ahşap plastik döşeme yaklaşık 30 milyon fit. PVC döşeme, dünyada aşağıdakiler nedeniyle sıcak bir pazardır:

1. Tüketici çevre koruma ve güvenli tüketim kavramı yavaş yavaş oluşmuştur. PVC zeminin sağlık, çevre koruma, su geçirmez ve kaymaya dayanıklı, formaldehit içermeyen vb. Avantajları, insanların kalbinden derinden kaynaklanmaktadır.

2. işgücü artan maliyeti tüketicilerin PVC döşeme seçmek için teşvik. Ahşap döşeme ve seramik karo gibi geleneksel döşeme malzemelerinin montajı zahmetlidir ve yüksek kurulum maliyeti gerektirir. PVC yer döşemesinin montajı kolaydır ve kurulum maliyeti düşüktür, bu nedenle tüketiciler tarafından karşılanır. (Yerli tüketiciler DIY dekorasyon alışkanlıklarına sahip değillerdir, genellikle inşaat için dekorasyon şirketlerini seçerler, yerel dekorasyon insan gücü maliyeti ile birlikte yurtdışındaki gelişmiş alanlardan çok daha düşüktür, kurulum maliyeti tüketicilerin öncelikli değerlendirmesi değildir, bu nedenle pvc zemin kurulumunun avantajları Çin'de şu an için oyuna dahil edilemez;

3. üretim teknolojisinin geliştirilmesi ürünlerin kalitesini büyük ölçüde arttırdı; Döşeme UV katmanı işleme teknolojisi ve kayıtlı ayar teknolojisinde kabartma gibi temel teknolojilerin ve işlemlerin geliştirilmesi, ürünlerin kalitesini artırdı. Teknolojinin gelişimi, PVC zemin simülasyonunu daha da belirgin hale getirdi, görsel ve dokunsal etkilerde hiçbir fark yaratmadı ve ayağın geleneksel zemin dekorasyonunu mümkün kılan ahşap zemin seviyesi kadar iyi hissetmesini sağladı. Malzemelerle karşılaştırıldığında, rekabet avantajı daha da ortaya çıkar. Ayrıca PVC elastik zemin çeşitleri, renkleri ve özellikleri sürekli olarak zenginleştirilmiştir. Özellikle baskı kumaş üretim teknolojisinin gelişmesi ve maliyetin düşmesiyle birlikte, PVC döşeme üretim işletmeleri, müşterilerin kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilen müşterilerin tercihlerine göre farklı desen ve tasarımları özelleştirebilir.

Pub Zaman : 2019-10-14 11:22:07 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Miya Feng

Tel: +8613057223323

Faks: 86-510-83122054

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Wuxi Wellful Decoration Materials Co.,Ltd.
Jiangsu Eyaleti
Tel:86--13057223323
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite PVC Dekoratif Film Tedarikçi. © 2019 - 2022 pvcdecorative-film.com. All Rights Reserved.